O nas

Przez lata współpracowaliśmy z wieloma architektami i projektantami wnętrz w Wielkiej Brytanii. W czasie swojej działalności wykonaliśmy setki różnego rodzaju zagłówków do łóżek (oraz innych mebli tapicerowanych) dla naszych klientów. Byli to zarówno indywidualni odbiorcy  jak i biura, hotele, puby i restauracje. Możemy pochwalić się wieloma znanymi nazwiskami i markami, które nam zaufały.

Obecnie pracując w Polsce wykorzystujemy nasze ponad 10-letnie doświadczenie w branży tapicerskiej oraz kontakty z dostawcami wysokiej jakości tkanin z Wielkiej Brytanii. Dostrzegając niewielki wybór na polskim rynku postanowiliśmy stworzyć jako marka headboards szeroką ofertę zagłówków tapicerowanych aby Twoja sypialnia mogła stać się wyjątkowym wnętrzem.

Za pomocą naszego kreatora w trzech prostych krokach możesz stworzyć swój wymarzony zagłówek. Najpierw wybierz typ zagłówka / wezgłowia: Simple, Box, Stud, Scandi, Comfy, Elegance, Bar, Horizont lub Matrix. Następnie rozmiar: do łóżka pojedynczego, łóżka podwójnego lub łóżka king size. Ostatnim krokiem jest wybór tkaniny. W ten sposób możesz zobaczyć wszystkie modele zagłówków w różnych tkaninach (nie wszystkie tkaniny posiadają pełną wizualizację). Ale wybór należy do Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą headboards.pl.

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłaś/eś swojego wymarzonego zagłówka lub nasze standardowe rozmiary nie pasują do Twojego łóżka wyślij nam zdjęcie lub rysunek modelu, który Cię interesuje i podaj wymiary a my wycenimy indywidualnie Twój projekt - napisz do nas na kontakt@mginteriors.pl.

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz.


 


ul. Wańkowicza 2A
10-684 Olsztyn
Polska
T: +48 881-768-791
E: kontakt@mginteriors.pl  


NIP 5561364966 REGON  385525081