Dostawa i montaż

Zamówienia są dostarczane w ciągu 4 tygodni – więcej szczegółów dotyczących realizacji zamówień w zakładce REGULAMIN.

Cena zagłówka zawiera koszt dostawy kurierskiej na terenie Polski. Jeśli  życzysz sobie  dostawę do innego kraju prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu zaaranżowania usługi i płatności – dane kontaktowe w zakładce KONTAKT.

Nasze zagłówki są zabezpieczone i starannie zapakowane do wysyłki. Do każdego modelu dołączamy elementy mocowania oraz instrukcję montażu. Ubezpieczamy wszystkie przesyłki.

 

Instrukcja montażu zagłówka:


1.Ustaw zagłówek na łóżku w miejscu, w którym chcesz aby się docelowo znajdował i oprzyj o ścianę. Zagłówek powinien stać na materacu lub na ramie łóżka. Upewnij się, że zagłówek stoi prosto i delikatnie zaznacz ołówkiem na ścianie górne narożniki zagłówka.

 

 


2. Odstaw zagłówek i od zaznaczonego wcześniej miejsca odmierz po przekątnej punkty na ścianie zgodnie z instrukcją na rysunku poniżej. Najlepiej użyć do tego poziomicy. Punkty te wyznaczą zewnętrzne otwory uchwytów. Po nawierceniu otworów przymocuj uchwyty do ściany za pomocą kołków i śrub.

 

 

 
 


3. Druga para uchwytów zamocowana jest na zagłówku w odpowiednich miejscach. Wystarczy więc umieścić go delikatnie na ścianie nakładając uchwyty zagłówka na uchwyty zamocowane na ścianie.

 
 
Teraz możesz się zrelaksować i oprzeć o swój nowy, wygodny zagłówek :)

 

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz.


 


ul. Wańkowicza 2A
10-684 Olsztyn
Polska
T: +48 881-768-791
E: kontakt@mginteriors.pl  


NIP 5561364966 REGON  385525081